Bosch AHS 52 LI

Dĺžka lišty
1200 mm
2000 g

• , zakúpené v NAY Elektrodom

• Som veľmi spokojná, výrobok praktický, ľahká manipulácia.

Práve tento produkt som si vybrala z dôvodu, že oproti benzínovému výrobku nie je potrebné do neho kupovať benzín. Má výhodu aj oproti elektrickému, el. šnúra nezavadzia pri manipulácii.

• , zakúpené v OK market

• ľahká manipulacia a nieje ani tazky
    • nereže hrubšie konáre

zaťiaľ som spokojná

• Ľahký,výkonný strihač živých plotov,a kríkov.Žiadne starosti s káblom.Rýchle nabíjanie batèrie.Jednoduchá manipulácia.Kedykoľvek ho potrebujem,je stále v pohotovosti.
    • Vysoká cena náhradnej batèrie.

Výrobok odporúčam pre hobby používanie,a predomácich záhradníkov.S výrobkom som spokojný.

Typ pohonu
akumulátorové
Dĺžka lišty
1200 mm
2000 g

Ocenenie

Produkt roku 2016 - Top v kategórii

Akumulátorové nožnice na živé ploty Bosch AHS 52 LI, bez akumulátora a nabíjačky.

Výhody pre užívateľa: 15 mm rozostup nožov pre optimálne strih stredne silných vetví.

Optimálne vyváženie a ergonómia vďaka novému dizajnu a rukoväte Softgrip s mäkkou tlmiacou vložkou.

Kvalitné čepele vyrezávané laserom a brúsené diamantom pre čisté strihanie.

Antiblokovací systém pre mimoriadny výkon.

Lítium-iónová technológia: vyšší výkon pri nižšej hmotnosti, bez samovoľného vybíjania, bez pamäťového efektu akumulátor a nabíjačka nie je súčasťou dodávky.

Technické údaje

• Počet voľnobežných zdvihov: 2.200 min-1
  • Hmotnosť: 2,0 kg

Obsah dodávky:

Bosch AHS 52 LI

Akumulátor a nabíjačka nie sú súčasťou dodávky.

• TOP Produkt kategórie v súťaži ProduktRoku 2016, ktorá vyhlasuje najpopulárnejšie produkty podľa preferencií spotrebiteľ...

Zobraziť celú recenziu na www.produktroku.sk

• , zakúpené v NAY Elektrodom

• Som veľmi spokojná, výrobok praktický, ľahká manipulácia.

• , zakúpené v OK market

• ľahká manipulacia a nieje ani tazky
    • nereže hrubšie konáre

zaťiaľ som spokojná

• Vysoká cena náhradnej batèrie.

• ergonomický, pre zakracovanie živých plotov veľmi vhodný

doporučujem pre všetkých, ktorí nemajú na chalupách el. sieť

• Výborné techn. parametre

priaznivá cena
    výborné techn. parametre
    odporúčam produkt ostatným
    akumukátor možno použiť aj na ďalšie zariadenia Bosch

• Šikovná vec
    • Nezavadzia el. šnúra
    • Pracuje sa s tým dobre a rýchlo
    • Pri dlhšom používaní trochu ťažké

Som spokojná, odporúčam

• bez kábla, strihá aj konáriky, dĺžka lišty, malá váha
    • obmedzená dĺžka práce cca hodinu na jedno nabitie
  • , zakúpené v HEJ.sk

• ľahký, jednoduchá obsluha
    • kontakty na nabíjačke nedržia tvar

vyhovujúca dlžka strihu, nízka váha, bezšnúrový!

• , zakúpené v HEJ.sk

• Výrobok sa ľahko ovláda, dobre sa drží v rukách, dá sa s ním pohybovať rôznymi smermi a hlavne nemusím mať strach, že preseknem elektrickú šnúru ...;o))