Bosch AHS 60-26

26 mm
3600 g
Priemer strihu
19 mm

• Predtým som 7 rokov strihal s inými nožnicami na živý plot inej značky, takže viem porovnať, že teraz s týmito nožnicami Bosch AHS 60-26 je to o 100% lepšie strihanie. Mám na záhrade 10 ročný živý plot zo 40 tují a teraz to mám postrihané oveľa skôr ako s tými starými nožnicami.
    • Nožnice prestrihnú aj hrubé konáre, oveľa hrubšie ako dokázali prestrihnúť tie staré nožnice. Dokonca aj hrubšie konáre ako sa zmestia medzi zuby sa dajú priložením a tlakom prepíliť zubami, ktoré sú na to prispôsobené.
    • Celkovo som so značkou BOSCH veľmi spokojný, mám od nich veľa náradia a všetky sú vo veľmi dobrej kvalite (napríklad tú istú uhlovú brúsku Bosch už používam viac ako 20 rokov)

• kvalitný výrobok

S výrobkom som plne spokojná, zatiaľ som s ním nemali žiadne problémy. Jednoduchá manipulácia pri strihaní, bez problémov "odstrihne" konár s priemerom 3,2 cm. Môžem vrelo odporučiť!!

• dlha lista,

Počet zdvihov vo voľnobehu 3.400 min-1

Hmotnosť 3,7 kg

Funkcie

Chránič nožov

Informácia o hlučnosti a vibráciách

Hladina akustického tlaku 75 dB(A)

Hladina akustického výkonu 96 dB(A)

Nepresnosť K 1 dB(A)

Hladina hlučnosti

Úroveň hluku elektrického náradia s hodnotením A je typicky: hladina akustického tlaku 75 dB(A); hladina akustického výkonu 96 dB(A). Neistota K= 1 dB.

Informácie o predaji

Polohovanie

Menšia hmotnosť a vyšší výkon, ideálne na stredne veľké živé ploty.

Používateľské výhody

• Praktickejšie: Nová ľahká konštrukcia zabezpečí, aby práca nebola tak namáhavá a aby sa dala ľahšie zvládnuť.
  • Jednoduchá manipulácia: ergonomické rukoväti s mäkkým tlmiacim povrchom Softgrip a priehľadnou ochranou rúk sa postarajú o bezpečné a pohodlné držanie tela.
  • Silný výkon: motor s príkonom 600 W, novo skoncipovaný nôž s funkciou pílenia a vzdialenosť nožov 26 mm.

Vlastnosti

Výkonný motor „High Power“ s príkonom 600 W na silné rezanie

Preklzová spojka s veľmi vysokým krútiacim momentom (50 Nm) pre pôsobivý výkon

Nízka hmotnosť. O vyše 10 % ľahšie ako predchádzajúci model na strihanie živých plotov bez únavy ramien

Práca bez námahy. Mäkký tlmiaci povrch Softgrip na zadnej rukoväti a vylepšená predná rukoväť s optimálnym rozložením hmotnosti

Funkcia pílenia. Pílové zuby v prednej oblasti noža bez problémov prepília vetvy do priemeru 32 mm

Laserom vyrezávané a diamantom brúsené nože pre čistý a presný strih

Chránič nožov na strihanie pozdĺž múrov a pri zemi

Optimálna vyváženosť a ergonómia na pohodlnú prácu v akejkoľvek pozícii

• kvalitný výrobok

• dlha lista,

značka,odporúčam

• perfektný
    • nepoznám

odporúčam

• , zakúpené v HEJ.sk

• Vykon, dlha lista,vaha.

Bosch dobra znacka, dufam, ze mi roky vydrzi.